Мін'юст забирає та продає на аукціонах домашніх улюбленців за борги

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нещодавно на сайті аукціонів виставили оголошення про продаж пітбуля за 112 гривень.

Забрати собаку за борги. Мін'юст продає домашніх улюбленців на аукціонах.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні скажімо, виставили оголошення з пітбулем за 112 гривень! І як з'ясувалось, це не поодинокий випадок, коли власність людей описують чиновники й у цю власність потрапляють чотирилапі друзі. Зоозахисники вже назвали це порушенням прав і норм закону про захист тварин.

Якщо раніше за борги могли забрати авто або квартиру, то тепер на аукціон може потрапити й домашній улюбленець. Принаймні, подібне оголошення з'явилося на сайті "Сетам". Це платформа для продажів майна від Мін'юсту. В оголошенні пса продають за 112 гривень.

Гендиректор сайту стверджує, що реалізовувати тварину можуть за будь-яку заборгованість. Звісно, в першу чергу піде машина чи побутова техніка. Але дозволено й собаку. Пса з повідомлення, каже чиновник, – таки не за борги, як всі говорять, а згідно рішення суду. Він покусав людину, а власник штраф оплатити відмовився. Телефоном пояснив, що про аукціон не знав, проте собаку викупляти таки збирається.

Продаж собак через судове, виявляється, практикують 5 років. Бо це дозволено законодавством. Зоозахисники це засуджують, але взнають, що поки вдіяти нічого не можуть.

Відео Собака – за борги: Мін'юст продає домашніх улюбленців на аукціонах

Міністерство юстицій продає домашніх улюбленців на аукціонах. Напередодні виставили оголошення: пітбуль за 112 гривень! Як з`ясувалось - це не поодинокий випадок, коли власність людей описують чиновники й у цю власність потрапляють чотирилапі друзі. Зоозахисники обурені, але чи можуть щось вдіяти – дивіться у сюжеті ТСН.  

Собака – за борги: Мін'юст продає домашніх улюбленців на аукціонах

"У нас тварин прирівняні до такого ж майна, як і шафа, скажімо. Тому з ними можуть зробити що завгодно. Треба змінювати законодавство", – говорить зоозахисник Олександр Тодорчук.

Крім того, на сайті "Сетам" десятки оголошень про інших тварин. Є кури та індики, або цілі ферми з коровами. Наприклад, понад 200 телиць продають за 2,5 мільйони гривень. Забрати можуть за будь який борг. Хоч і за несплату комуналки.

"Ми реалізовуємо так, як дозволяє закон. Якщо наш працівник скаже, що не робитиме цього, це кримінальна відповідальність", – пояснює гендиректор "Сатам" Олександр Мамро.

На продаж на сайті, як анонсував міністр юстиції у своєму Фейсбуці, скоро виставлять і левів та ведмедів. Нема чому дивуватися – над змінами у законі лише зараз думають. А хатніх улюбленців, каже, конфісковують рідко, а продають не за дорого.

Але як би жахливо не звучала ця торгівля живими істотами, мов предметами побуту чи розкоші, вислів депутата Євгенія Бригара, продати собаку і сплатити комуналку - став реальністю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції