Митрополит Павло, у якого підозрюють коронавірус, розповів про самопочуття

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Митрополит Павло, у якого підозрюють коронавірус, розповів про самопочуття

Фото: УНІАН

Настоятель Лаври перебуває на самоізоляції.

ТСН вдалося зв'язатися з Владикою Павлом телефоном. Він підтвердив, що здав тест на коронавірус після того, як відчув симптоми нездужання. І зараз чекають результатів тестів. 

"Задишки немає, симптоми звичайної застуди", - прокоментував намісник Лаври. 

Перебуває зараз Владика у своїх покоях в Лаврі. "Температура невисока, відчуваю себе нормально, молюся за президента, уряд і весь народ України", - зазначив він.

У богослужіннях намісник Лаври участі не бере.

Крім того ТСН вдалось дізнатись, що владика Павло здав тест на коронавірус напередодні, результати аналізів будуть відомі 6 квітня. В нього була два дні тому температура 37.4, але останні два дні температура не підвищувалась. Церковник має хронічні хвороби - діабет та проблеми з легенями. Перебуває на жорсткій самоізоляції.

Також ТСН зв’язалась з нардепом Вадимом Новинським з проханням прокоментувати фотографію зі служби, на якій був присутній сам нардеп, очільник УПЦ (МП) Онуфрій та намісник Лаври Павло, яка начебто була зроблена нещодавно.

"Фото зі служби було зроблено більше двох тижнів тому. Церква виконує вимоги влади. Намагається виконувати карантинні норми. Багато тих, хто відчуває недомагання, дотримуються самоізоляції. Сам я почуваюсь добре, тест здавав, коли був у Херсоні, ми передавали у лікарні ПЛР-тести та інші засоби, але це був експрес-тест, він показав негативний результат", - зазначив Новинський.

Фото: Релігійна правда

Як повідомлялося, 4 квітня священнослужителів Києво-Печерської Лаври УПЦ (МП) протестували на нову коронавірусну інфекцію. Разом з усіма лабораторне дослідження і медичний огляд пройшов намісник лаври митрополит Павло. Вже 5 квітня повністю закрили для відвідувачів Києво-Печерську Лавру через каранти та поширення коронавірусу. 

Пік захворюваності на коронавірус в Україні прогнозують за 10 днів

Пік захворюваності на коронавірус в Україні прогнозують за 10 днів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація