Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Молодики вбили немічного пенсіонера заради 100 гривень

Хлопці пішли по гроші до хати, господаря якого підгодовували сусіди, рятуючи від голоду.

На Кіровоградщині двоє молодиків вирішили пограбувати пенсіонера. Хата дідуся знаходилася на околиці села, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хлопці 18 і 22 років розраховували знайти в помешканні гроші. Однак у хаті старенького взяти було нічого – дідусь розпродав майже все майно, щоб купити дрова і пережити зиму. Пенсії йому ледве вистачало на їжу та ліки. Сусіди навіть допомагали дідусеві харчами, аби той не голодував.

Бідність жертви так розлютила грабіжників, що вони задушили немічного старого. "Сиділи дома, закінчились гроші, захотілось ще випити. Пішли до діда просити гроші в нього. Він не дав. Почав кричати на нас, що зайшли в хату без дозволу", - розповів підозрюваний.

"Я взяв рушника, затягнув йому на шиї і задушили з братом. Забрали гроші, радіо, велосипед і пішли. Велосипед продали, радіо віддали і годинник віддали", - зізнався він.

За велосипед молодики отримали 100 гривень, які одразу ж і пропили.

Тіло дідуся наступного дня знайшов зв'язківець, який прийшов лагодити телефон пенсіонера. Поліція по гарячих слідах затримала підозрюваних.

На час слідства обидва затримані та перебуватимуть під вартою. Їм загрожує до 15 років ув‘язнення.

Раніше у Кіровоградській області 73-річний пенсіонер відкрив вогонь по поліцейських. Переселенцеві з Донбасу примарилося, що на нього хтось нападає, і він вирішив оборонятися.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Відео На Кіровоградщині двоє молодиків вбили пенсіонера, бо в того не було, що вкрасти

Залиште свій коментар

Вибір редакції