МВФ і Україна домовились про розширене фінансування

У МВФ наголосили, що Україні важливо закріпити фінансову стабільність

Місія МВФ заявила про досягнення згоди із владою України щодо перегляду програми розширеного фінансування. Про пише "Укрінформ" з посиланням на заяву місії.

Місія працювала в Україні з 10 до 18 травня. За результатами роботи, глава місії Рон ван Руден заявив, що експерти МВФ досягли згоди із представниками української влади щодо продовження обговорення другого перегляду у рамках розширеного фінансування.

"Місія досягла згоди на рівні експертів з представниками органів влади стосовно заходів, які є необхідними для завершення другого перегляду в рамках програми розширеного фінансування. Ці домовленості мають бути затверджені керівництвом МВФ і Радою виконавчих директорів Фонду", - заявив Руден.

Окрім того, за його словами, Україна досягла за останній рік значного прогресу у відновленні економічної стабільності.

При цьому, він наголосив на важливості питання зміцнення з боку влади зусиль для закріплення фіскальної і фінансової стабільності, а також необхідно "підвищення прозорості і забезпечення верховенства закону, а також для реформування великого і неефективного сектору державних підприємств. Реалізація рішучих заходів в цих сферах прокладе шлях для винесення результатів перегляду на Раду виконавчих директорів МВФ, що очікується в липні 2016 року".

Нагадаємо, місія ключового кредитора України Міжнародного валютного фонду, яка працювала в Україні з 10 травня, завершила візит. Основною метою місії МВФ було обговорення і завершення роботи над меморандумом щодо другого перегляду програми реформ, схваленої в березні 2015 року. В рамках цієї програми загальним обсягом 17,5 млрд дол. Україна отримала два транші кредиту – 5 млрд дол. 13 березня і 1,7 млрд дол. – 4 серпня 2015 року. Тепер Україна розраховує отримати третій транш обсягом 1,7 млрд дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: