Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині "накрили" конвертаційний центр із обігом понад 100 млн грн

Через незаконні дії до держбюджету не надійшли податки в сумі щонайменше 9 мільйонів гривень.

Працівники управління захисту економіки у Львівській області та обласної прокуратури викрили трьох зловмисників, які через організований ними конвертаційний центр виводили кошти з реального сектору економіки у тіньовий обіг. Встановлено "перетікання" через підконтрольні підприємства більше 100 млн. грн. безготівкових коштів.

Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Впродовж 2013-2015 років зловмисники займалися фіктивним підприємництвом, використовуючи низку фірм, зареєстрованих на себе та на підставних осіб. Ці фірми допомагали прикривати незаконну діяльність інших підприємств, пов'язану з ухиленням від сплати податків. А саме - переводили кошти у готівку з наступним поверненням їх замовникам. За надану послугу організатори центру отримували винагороду у вигляді обумовлених відсотків від суми угоди.

Через незаконні дії до держбюджету не надійшли податки в сумі щонайменше 9 мільйонів гривень.

Зловмисникам повідомлено про підозру за ч.3 ст.28, ч.2 ст.205 Кримінального кодексу України (фіктивне підприємництво). За вчинення цього злочину передбачене покарання у вигляді штрафу від трьох до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Під час досудового слідства на банківські рахунки та готівкові кошти підозрюваних накладено арешт. Йдеться про понад 2,5 мільйона гривень.

Нагадаємо, що СБУ викрила конвертаційний центр в районі АТО.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції