Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Одещині у лісі виявили скелетовані рештки жінки та двох дітей

Тіла виявив мисливець, який шукав у лісі свого собаку.

У лісосмузі у Ананьївському районі Одеської області виявили тіла жінки та двох дітей. Про це повідомляє прес-служба поліції області.

Тіла виявив мисливець, який під час полювання у лісосмузі загубив собаку та повернувся за нею наступного дня. Він виявив серед дерев тіла однієї дорослої людини та двох дітей.

Поліція вважає, що тіла належать жінці та двом її малолітнім дітям, які в березні пішли з дому, та їх місцеперебування було досі невідоме. Тоді їх розшукувала вся поліція району, рятувальники, а також військові Нацгвардії – загалом 200 осіб.

Рештки жінки та двох дітей
ГУ Національної поліції в Одеській області
Тіла зниклих виявили у лісосмузі

Як повідомляє УНІАН, зникла - мешканка села Коханівка Любов Деде та двоє її дітей – 6 та 8 років. За словами матері зниклої жінки, 4 березня під час святкової вечері її донька поділилася з гостем наміром вчинити самогубство і "забрати з собою дітей". Намір накласти на себе руки молода мати аргументувала своєю тяжкою долею. Відсутність доньки і онуків вона виявила вранці 5 березня. При цьому молода жінка не взяла з собою речі першої необхідності, мобільний телефон і документи.

Розслідування триває. Встановлюються остаточні обставини загибелі людей.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції