На Прикарпатті чоловік побив 13-річного хлопця: подробиці

На Прикарпатті чоловік побив 13-річного хлопця: подробиці

У дитини - струс мозку та численні забиття.

Інцидент стався на шкільному подвір'ї. Вчителі запевняють - не бачили і схоже, своєму учню не надто вірять. Тим часом у поліції розпочали слідство. Кажуть: підозрюваного знають добре і давно.

Більш детально - у матеріалі ТСН.19:30

На шкільному подвір'ї учні гралися у сніжки. 8-класник Василь Філипчук влучив другокласниці у неодягнений на голову капюшон. Каже - випадково. І вибачився. Але дівчинка поскаржилася батькові, який зустрічав її після уроків. 

"Він як вдарив мене кулаком зверху по голові - я впав у кущі та втратив свідомість", - каже школяр.

Хлопчик каже: подробиць не пам'ятає. Зі слів друзів дізнався - його кривдника злякав крик директорки з вікна школи і той втік. Василя у школу завели друзі. Вчителі відпустили Василя у супроводі його брата додому. Але вже дорогою хлопчику стало зле - нудило і паморочилося у голові. У Верховинській районній лікарні школяра оглянули та відпустили додому. Увечері йому стало ще гірше, тож повезли дитину до сусіднього Косова. Тамтешні медики окрім численних забоїв діагностували струс мозку.

Поспілкуватися зі школярами, які бачили, як дорослий чоловік гамселив хлопчика на шкільному подвірї чи їхніми батьками - не вдалося. Від інтерв'ю вони відмовляються, бо кажуть - бояться. Адже чоловік, який побив хлопчика, вже має проблеми з законом - кажуть у поліції: у нього були приводи до поліції, відкриті кримінальні провадження і на даний час у суді триває розгляд цих проваджень.

Журналістам вдалося знайти тільки контакт його дружини:

"Там таку нісенітницю розповідають, що я не маю, про що з вами говорити", - прокоментувала жінка.

Поліція розпочала слідство. Знайшла щонайменше п'ятеро свідків, які бачили напад. Але на камеру у школі нині запевняють - ніхто, навіть директорка, яка кричала на нападника з вікна, не бачила, як Василя били. Побитий Василь від образи ледве стримує сльози, бо не розуміє, чому у рідній школі вчителі роблять вигляд, що нічого не сталося. А батьки вирішили перевести синів в іншу - до сусіднього села. 

Новини України: на Прикарпатті чоловік побив 13-річного хлопця

Новини України: на Прикарпатті чоловік побив 13-річного хлопця

Нагадаємо, що У Кривому Розі суд виніс вирок чоловікові, який систематично лупцював власного сина. Агресор отримав 150 годин громадських робіт. 

Наступна публікація