На Прикарпатті стало відомо про четвертого загиблого від повені

На Прикарпатті стало відомо про четвертого загиблого від повені

Чоловік загинув ще 21 червня.

У Івано-Франківській області під час стихії загинули четверо людей. Спочатку повідомлялось, що жертвами негоди стали три жителі області.

Про це повідомляє "Суспільне".

Інформацію про четверту жертву підтвердив голова сільради Ворохта Яремчанської міської ради Микола Йосипчук. За його словами, чоловік загинув на початку паводку - 21 червня.

"Через довготривалі дощі вода підтопила підвальне приміщення його домогосподарства. Він зайшов у приміщення, в котельню, і його вразило струмом", - зазначив Микола Йосипчук.

Він додав, що сільрада вже подала документи, які визнають загиблого жертвою стихією.

Водночас в Івано-Франківській облдержадміністрації повідомили, що поки чекають висновок районної комісії для виплати компенсації.

"Ще немає документів по жодній жертві, але, думаю, що сьогодні-завтра будуть. Комісії сформують склад сім’ї загиблих, складуть протоколи. Ми стараємося якомога швидше працювати, щоб люди швидше отримували матеріальну допомогу. Ми готові виплачувати", - зазначив керівник департаменту соцполітики ОДА  Володимир Корженьовський.

Повідомляється, що до цього жертвами стихії вважалися три людини - жінка з Дземброні та чоловік і жінка, які потонули в автомобілі в річці.

Нагадаємо, 9 липня Президент Володимир Зеленський запевнив, що усі населені пункти, які постраждали унаслідок повеней на Заході України та від лісової пожежі у Луганській області, отримають необхідну допомогу.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів