На Рівненщині немовля вижило після восьми годин під землею

На Рівненщині немовля вижило після восьми годин під землею

Дівчинку в пологовому вже нарекли Вікторією

Жінка вирішила, що народила дитя мертвим, тому закопала малу.

На Рівненщині новонароджене немовля провело вісім годин під землею. Його мама вирішила, що народила дитя мертвим, тому закопала малу. Коли сусіди дізналися про народження немовляти, звернулися до медиків, щоби допомогти породіллі, а ті вже викликали міліцію. Правоохоронці шукали труп дитини, розкопали так звану могилу, а дитина виявилась… живою.

Вагітна жінка перед тим три дні випивала з братом, а вночі він приймав у неї пологи. Жінка твердить, подумала, що дитя померло. Через це злякалась і вирішила, оскільки лікарів про вагітність не повідомляла - зробити так, наче дитини і не було.

Де закопувати новонароджену дитину жінка довго не думала, вийшла з хати, пройшла 10 метрів, і біля грушки закопала дитину у землю, прямо дорогою до туалету.

Навіть води своєї на подвір'ї в породіллі немає, тому помитися вранці попросилася до сусідки. Жінка, дізнавшись що сталося, зателефонувала медикам, лікарі з собою покликали міліцію.

Породіллю забрала "швидка", а слідчі почали розкопувати могилу. Розкопали, а дитина подала ознаки життя.

Нині маля в лікарні. Медики досі намагаються відігріти дівчинку. Кажуть, народилася вона недоношеною, але житиме.

У сусідній палаті оговтується і матір дитини. З'ясувалося, батько дитини помер іще у травні. У жінки це вже дев'ята дитина. Двоє померли, одну - відсудив рідний батько, іще п'ятьох виховують чужі люди, бо права на дітей рідна мати втратила. Про те, що її дитина жива - вона дізналася лише в лікарні.

Наразі правоохоронці вирішують, чи порушувати кримінальну справу. За груповий замах на вбивство і жінці і її брату загрожує п'ятнадцять років тюрми. Жінка матиме право на пом'якшення покарання - її дії ймовірно були продиктовані станом післяпологового афекту. Дівчинку в пологовому вже нарекли Вікторією. Кажуть, вісім годин під землею, і таки вижила.

Нагадаємо, на Миколаївщині дружина повідомила чоловіку радісну звістку, що той стане батьком. У відповідь молодий татусь почав бити жінку по животу та робити все, аби дитя не з'явилося на світ. Життя майбутнього малюка для матері було важливіше, відтак вона взяла ножа і зарізала дебошира.

Читайте також:

"Дбайлива" мати втопила донечку у відрі з помиями, а потім викинула в поле

18-річний батько бив дев'ятимісячного сина ногами і кидав об стіну, щоб не плакав

У Нікополі жінці дали чотири роки за вбивство чотирьох своїх немовлят

У Тернополі знайшли мертве немовля на смітнику

Вісім годин під землею провела новонароджена на Рівненщині

Вісім годин під землею провела новонароджена на Рівненщині

Повʼязані теми:

Наступна публікація