Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Вінниччині батьки збунтувалися проти вчительки, яка б'є та принижує учнів

Дорослі заборонили дітям ходити до неї на уроки.

У селі Яришівка на Вінничині батьки не пускають своїх дітей на уроки української мови, бо учні повертаються звідти ображені, принижені, а нерідко й із синцями. Вчителька ж запевняє, що батьки та учні згуртувалися проти неї, а свою правоту хоче відстояти у суді, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ми зібралися, вся школа – до цієї вчительки ходити не будуть. Почався урок, діти будуть стояти у коридорі, але в клас до цієї вчительки на приниження честі і гідності ходити не будуть", - каже батько Дмитро Барчук. За словами дорослих, конфлікт назрівав три роки. Діти довго не наважувалися розповідати, що коїться на її уроках. А потім з'ясувалося, що вона виховує учнів стусанами. Щонайменше троє додому прийшли із синцями.

Відео Шкільний конфлікт: на Вінниччині батьки не пускають дітей на уроки до нібито агресивної вчительки

Ситуацію уже обговорювали на зборах, але безрезультатно. Батьки просять у директора школи замінити вчителя. Вчителька ж наполягає, що всі звинувачення надумані та навіть звернулася до суду із заявою про захист честі та гідності. Щоправда, журналістам поспілкуватися з нею не вдалося, бо педагог на лікарняному, а на телефонні дзвінки не відповідає.

Директор сподівалася, що в новому навчальному році протистояння між батьками та вчителькою не буде. "Помилка, можливо, моя була в тому, що усні були звернення батьків, і я ніде це не фіксувала. Ми вирішували конфлікти зразу, здається, дві сторони погоджувалися. Видно, людина не готова працювати у навчальному закладі", - розмірковує Наталя Яцухно.

В обласному управлінні освіти, куди батьки теж поскаржилися, розпочали службову перевірку. "Ми рекомендували районному керівництву переглянути навантаження вчителя, запропонувати години в іншому класі, чи навіть в іншому закладі. Якщо вийде вчитель, будемо говорити. Мені важко сказати, чи дослухаються до цих порад", - розповіла заступник директора департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Олена Чорна.

Інші вчителі у школі коментувати конфлікт не поспішають. Кажуть єдине – втомилися від чвар. І дуже хотіли б просто працювати.

Кореспондент ТСН Анна Тітовська

Залиште свій коментар

Вибір редакції