Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наступний рік для школярів стане Роком математики - Новосад

Міносвіти готує відповідний указ.

Наступний, 2020 рік, в Україні буде оголошено Роком математики.

Про це повідомила міністерка освіти і науки Ганна Новосад під час презентації перших результатів міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018.

Причина такого рішення те, що, за результатами дослідження PISA-2018, школярі мають найгірші результати саме з цього навчального предмета.

"36% наших 15-річних учнів не досягають навіть базового рівня знання з математики. Тобто вони мають проблеми із завданнями, де потрібно використовувати прості стратегії розв’язування, процентні співвідношення, оперувати дробами й десятковими числами. Результати PISA-2018 показали, що ми маємо системно працювати над розвитком математичної грамотності в українських школярів", - розповіла глава Міносвіти. 

За словами Новосад, попередньо президент Володимир Зеленський дав погодження. Наразі міністерство готує відповідний указ і план необхідних заходів.

Як повідомлялося раніше, під час зовнішного незалежного оцінювання з математики, яке відбулося 21 травня, не змогли скласти тест 18,17% учасників - тобто 28 215 випускників. Лише 98 змогли отримати максимальний бал. Загалом у ЗНО взяли участь 155,3 тис. учасників. 

Відео Криза шкільної освіти: в Україні бракує учителів хімії, фізики, математики й англійської мови

Нестача вчителів – це загальноукраїнська проблема. Студенти неохоче вступають до вишів на вчителя, а вже випускники освітніх закладів не хочуть їхати на практику до віддалених районів. Щороку з педагогічних вишів випускається близько 20 тисяч студентів. Якщо бодай для кількох тисяч із них школа стане привабливим місцем роботи, у Міносвіти кажуть: брак учителів можна буде покрити.  

Криза шкільної освіти: в Україні бракує учителів хімії, фізики, математики й англійської мови

Залиште свій коментар

Вибір редакції