НАЗК розкриє декларації військових прокурорів за 2,5 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інформацію про майнові стани військових прокурорів надалі закривати не будуть.

Національне агентство з питань запобігання корупції відкриває доступ до декларацій військових прокурорів.

Про це повідомили у пресслужбі НАЗК.

"Сьогодні (4 жовтня - прим.ред.) Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні ухвалило рішення про відкриття доступу до декларацій військових прокурорів в публічній частині реєстру", - йдеться у повідомленні.

За словами заступника генерального прокурора – головного військового прокурора Віктора Чумака, НАЗК розкриє декларації та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані військових прокурорів за весь період дії спеціальних заходів безпеки від березня 2017 року до 4 жовтня 2019 року.

Окрім цього він запевнив, що надалі декларації військових прокурорів також не будуть закривати.

"Уповноважені особи НАЗК вже розпочали роботи з відкриття даних. Усі декларації військових прокурорів стануть доступні для перегляду в реєстрі упродовж наступного тижня", - додали в агентстві.

Нагадаємо, Верховна Рада під час засідання 19 вересня проголосувала в цілому за проєкт закону, який реформує органи прокуратури. Зокрема перейменовує Генпрокуратуру на Офіс генерального прокурора, який очолює генеральний прокурор, що має двох перших заступників та заступників, а також заступника генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. 

4 жовтня генеральний прокурор України Руслан Рябошапка оголосив про запуск другого етапу реформи прокуратури та затвердив порядок проведення атестації для прокурорів. Атестація проводитиметься кадровими комісіями в три етапи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції