Невідомий чернігівський снайпер розважається розстрілом котів

Дата публікації
Перегляди
2238
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Невідомий чернігівський снайпер розважається розстрілом котів

У Чернігові невідомий відстрілює котів

Жорстокого стрілка розшукують міліціонери.

У Чернігові хтось розстрілює тварин із пневматичної зброї. Черговий напад стався у дворі міського реабілітаційного центру для безпритульних, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Улюбленець усього двору і центру реабілітації безпритульних став живою мішенню. Кота Кузю в агонії знайшли жінки, які вигодували його з пляшечки.

"Ми гадали, що його отруїли. Поки таксі їхало, він схопився, викопав ямку і сходив кров'ю. Все було залито кров'ю", - розповіла жителька Чернігова Світлана Вінниченко.

Ветеринари запідозрили в кота сильну внутрішню кровотечу.

"Перед нами котик уже був у конвульсіях, тобто в нього була вже агонія. Температура тіла 40,6, вже несумісна з життям. Він не рухався, плакав", - розказала ветеринарний лікар Ірина Поворознюк.

Кота довелося приспати, адже вилікувати його було неможливо.

На тілі тварини знайшли отвір від кулі. Вона пройшла через шлунок та печінку, зачепила майже всі важливі органи, констатують ветеринари. При цьому кіт страждав від сильного болю.

Від початку року до ветклінік у Чернігові привезли вже три десятки котів із кульовими пораненнями. Майже всі вони загинули.

У реабілітаційному центрі для безпритульних і раніше знаходили мертвих котів. Але тоді ще не вірили у версію про відстріл.

Тепер отвори від куль знаходять на паркані та в березі, яка стоїть перед входом у будинок. А це означає, що хтось стріляє у двір.

Тутешні жителі не беруться прогнозувати, хто стане наступною мішенню. Відтак на стрілка вже "полюють" правоохоронці.

Вони обійшли мікрорайон у пошуках пневматичної зброї. Сусіди відразу розповіли, кого бачили з рушницею в руках.

"Добровільно він видав нам цю рушницю для подальшої перевірки по даних матеріалах", - розповів старший дільничний інспектор Сергій Писаренко.

Тепер справа за експертизою. Кулю з тіла кота порівняють із вилученою гвинтівкою. Якщо знайдуть збіг, то стрільцю доведеться відповідати і за постріли в житловому секторі, і за жорстоке поводження з тваринами.

Кореспондент ТСН Алла Скорик

У Чернігові на котів розпочали справжнє полювання зі зброєю

У Чернігові на котів розпочали справжнє полювання зі зброєю
Наступна публікація