Директор скандального коледжу не бачить нічого поганого в радянських посібниках

До радянських підручників у Макіївському коледжі звернулися через брак сучасних.

Радянські підручники в Макіївському коледжі використовують, бо бракує інших навчальних посібників, йдеться в сюжеті ТСН. Педагоги зізнаються, що за деякими дисциплінами, мають лише по одному примірнику на трьох учнів.

Нагадаємо, цього року першокурсники Макіївського політехнічного коледжу вчаться за підручниками 1986-го року. На першій сторінці у них розміщені витяги з програми Комуністичної партії Радянського Союзу та вірші про Леніна.

Тим не менш директор коледжу жодної проблеми в навчанні за старими підручниками не вбачає.

"Нечуй-Левицький, нічого не змінилося з 19 століття в його творі... Що поганого в тому, що в Радянському Союзі у 86 році вивчали українську літературу - вона була, її вивчали завжди", - зауважила директорка Світлана Багрій.

До радянських підручників звернулися через брак сучасних, зазначила директорка. Оскільки коледж - не школа, підручники від Міносвіти вони отримують за залишковим принципом. Книжок у середньому - одна на трьох учнів, тож і доводиться користуватися раритетами.

Викладачі запевняють, що старі підручники видають студентам лише в допомогу до електронних книжок. Сучасні твори, виправдовуються в коледжі, учні можуть почитати в інтернеті - на веб-сторінці закладу.

ВідеоРадянські підручники в Макіївському коледжі використовують, бо бракує інших

Залиште свій коментар

Наступна публікація