Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підстрелений військовим на навчаннях оператор повернувся до рідного Кривого Рогу

Чоловік не зичить винуватцю травми лиха.

До Кривого Рогу повернувся оператор В'ячеслав Вовк, якого в липні минулого року важко поранив із незареєстрованого пістолета під час військових навчань один із силовиків. Лікування та складні операції тривали 8 місяців, після чого Славка відпустили додому, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спершу працівник медіа лежав у Дніпропетровській лікарні Мечникова, звідти його літаком транспортували до Львівського шпиталю. Лікарі провели низку операцій, видалили кісткові обломки, після чого перевезли постраждалого до київського інститу нейрохірургії. Рідні кажуть, що операції та реабілітації дають результат. "Великий прогресс. Якщо була голова, то зараз і плечі, і руки може підтягнути", - каже мати оператора Марина Вовк. Сам Славко хвалиться, що вперше за понад півроку відчув ногу. "Робили укол в ліву ногу, то відчув біль. М’яча я вам не понабиваю, порухати ногою я ще теж не можу", - каже поранений Вячеслав Вовк.

Інструктор, який вистрелив у оператора, наразі на волі – за Ігоря Петренко внесли заставу у 400 тисяч гривень ще у листопаді. Він переконував, що вистрілив у оператора ненавмисно. Славко з Іваном не вельми шукають зустрічей один із одним. А поки крига в стосунках скресає, Вовка забрали до рідного міста за допомогою вагону, котрих усього тільки 15 на всю країну.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

ВідеоДодому повернувся оператор В'ячеслав Волк, у хребет якого вцілили під час військових навчань

Оператор криворізького каналу В'ячеслав Волк погодився стати добровольцем на військових навчаннях. Тоді й інструктор навчань вистрілив у шию Славі з незареєстрованої зброї. За його життя боролися цивільні та військові медики. Декілька переїздів, операцій – і вперше за вісім місяців В'ячеслав відчув ногу.

Додому повернувся оператор В'ячеслав Волк, у хребет якого вцілили під час військових навчань

Залиште свій коментар

Вибір редакції