Після спроби суїциду обгорілий та голий чернігівець прийшов до сусідки

Дата публікації
Перегляди
2851
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Після спроби суїциду обгорілий та голий чернігівець прийшов до сусідки

Була загроза обрушення будинку у Чернігові після вибуху / Фото: Фраза

У винуватця вибуху у квартирі в Чернігові обгоріло 98% тіла. Шансів вижити у нього небагато.

Вибух у п'ятиповерховий будинку у Чернігові міг статися через спробу суїциду, повідомляє ТСН. Рятувальники виявили відкритий газ, а також допускають наявність будь-яких вибухових речовин.

Нагадаємо, у понеділок, 26 березня, через спробу суїциду ледь не злетів у повітря цілий будинок. В результаті вибуху загинула одна людина, ще четверо, в тому числі дитина, отримали опіки і травми.

Чоловіка, який хотів накласти на себе руки, забрали до реанімації з 98% опіків тіла. "Зараз хворому роблять операцію трахеостамію, щоб забезпечити штучну вентиляцію легенів. Шансів у нього мало, але ми боремося", - повідомив завідувач реанімаційного відділення Чернігівської обласної лікарні Анатолій Бабенко.

За попередньою версією 32-річний Едуард Ільїн напередодні посварився із дружиною через продаж квартири і вирішив із нею розквитатися - не ділитися майном. У двері він встромив передсмертну записку.

ДИВІТЬСЯ ФОТО У Чернігові вибух газу вщент розніс квартиру у п'ятиповерхівці

Одна з сусідок Ільїна розповіла, що одразу після вибуху у двері подзвонили. "Обгорілий він прийшов, але я не знала, він блищав весь, я подумала, що з ванни. Світла ж не було. І він ще попросив, щоб я йому штани дала, адже він абсолютно голий був. Я йому сина штани дала. І він ліг до мене в ліжко", - розповіла сусідка Валентина Гранкіна.

Вибух пролунав о 21:10. Всі мешканці п'ятиповерхівки саме встигли повернутися додому з роботи чи навчання. Гіршого часу для вибуху годі й чекати. Одні вечеряли, інші - приймали ванну. люди, хто в чому був, вискочили надвір.

"Квітка впала, вилетіли шибки. Я подумала, все, будинок валиться. Я гола вилетіла на вулицю. Прихожа почала розриватися на дрібні шматки, двері розриватися, обриватися стеля, все горіти", - згадала одна із мешканок будинку.

Рятувальники терміново евакуювали мешканців двох під'їздів будинку, які постраждали найбільше, бо боялись обвалу.

"Обвалилося перекриття між 2 і 1 поверхом і обвалилася підлога 1-го поверху. Її знайшли аж у підвальному приміщенні під уламками плит", - повідомив керівник управління МНС у Чернігівській області Володимир Муха.

Зранку мешканці 30 евакуйованих квартир повернулися на місце трагедії. Вони стояли в черзі, щоби зайти до будинку по найбільш необхідні речі - документи, гроші та коштовності. Їх пускали по одному, щоб не було паніки.

Керівництво міста шукає спосіб, як повернути людей додому. Збираються якнайшвидше відбудувати споруду. "Попередньо, висновок фахівців, що треба буде міняти конструкцію в межах 1 і 2 поверхи. Робота нестандартна, індивідуальна буде, але це покаже проектна документація", - зазначив заступник міського голови Чернігова Олександр Сердюк.

Мешканці чотирьох під'їздів цього будинку вже повернулися додому. Ця частина будівлі постраждала найменше, їм швидко відновили газо-, тепло- та водопостачання.

Правоохоронці порушили кримінальну справу за ознаками умисного знищення чужого майна, учинене шляхом підпалу чи вибуху.

У повітря ледь не злетів п'ятиповерховий будинок у Чернігові

У повітря ледь не злетів п'ятиповерховий будинок у Чернігові

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2851
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація