Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українські "хулігангстери" - Фелікс Шиндер та Олег Васянович з гурту "Деньги вперед" - напередодні прем'єри пригодницької саги "Сувенір з Одеси" завітали до студії "Сніданку з 1+1", аби ближче познайомити глядачів з одеським колоритом.

Як виявилося, група також має стосунок до проекту, зокрема їх знаменита пісня "Фонарики" звучатиме в серіалі.

Поряд із вигаданими героями в драмі з'являться і легендарні історичні постаті, такі як Мішка Япончик і Григорій Котовський.

"За Мішу Япончика в Одесі все знають, це король Одеси, бандитський король. Король одеського фольклору, як ви знаєте, теж є, - жартував Фелікс в ефірі. - Зараз вся Одеса чекає прем'єру серіалу. Ми мали честь бути музично присутніми в ньому. Виконаємо пісню про чоловіка, у якого все було, і який все втратив".

Аби передати колорит міста, герої серіалу будуть говорити одеською. Фелікс у прямому ефірі вирішив навчити ведучих і глядачів основам одеської мови і запропонував відгадати значення деяких слів. Так, цимес - це суть, "те, що треба"; "бекіцер" одесити вживають у значенні "не тягнути гуму", "говорити коротше"; лапсердак - це піджак, а золотий виріб по-одеськи називається "бімба".

ВідеоЛідер гурту "Деньги вперед" Фелікс Шиндер познайомив з одеським колоритом

У гостях "Сніданку з 1+1" король одеського фольклору Фелікс Шиндер - лідер гурту "Деньги вперед" та музикант Олег Васянович. Хлопці познайомили нас з одеським колоритом та розповіли про мову, яка ніколи ні від кого не залежала – одеську.

Лідер гурту "Деньги вперед" Фелікс Шиндер познайомив з одеським колоритом

До слова, в серіалі "Сувенір з Одеси" вся історія обертається навколо золотого кулона, що має магічні властивості. Він оберігає свого власника і приносить нещастя тому, хто намагається заволодіти ним проти волі господаря. Був реальний історичний факт: Мішка Япончик носив кулон у вигляді труни в себе на шиї, вважаючи його талісманом. А в драмі кулон має форму футляра для золотої скрипочки. Кому у підсумку вдасться заволодіти цією річчю, про яку мріяв кожен, стане відомо вже цієї весни.

Нагадаємо, дії 12-серійної саги розгортаються протягом ХХ століття. Після більшовицького перевороту 1917 року, Одеса за три роки переживає зміну семи влад. Поки влада в Одесі стрімко переходить з рук в руки, а вплив місцевого криміналітету залишається незмінним, двоє закоханих молодих людей - Матвій і Ліза - намагаються не стати пішаками в іграх легендарних історичних особистостей, таких як отаман Котовський і король нальотчиків Михайло Винницький (Мішка Япончік ).

Дивіться прем'єру серіалу "Сувенір з Одеси" на телеканалі "1+1" і на онлайн-платформі 1 + 1 video.

Залиште свій коментар

Вибір редакції