Поблизу місця загибелі Таранова невідомі напали на журналістів

Чоловіки побили оператора і водія телеканалу та розтрощили техніку. 

У Києві невідомі напали на знімальну групу телеканалу "Еспресо". Напад стався поблизу місця загибелі заступника голови Адміністрація президента Андрія Таранова біля Гаванського мосту на Дніпрі.

Знімальна група телеканалу розпочала роботу на місці події, коли невідомі чоловіки почали перешкоджати діяльності журналістів, повідомляє Еспресо.TV.

Чоловіки побили оператора та водія знімальної групи. Окрім цього вони розтрощили і викинули у воду камеру та мікрофон, які належали телеканалу.

На місце прибула поліція, яка з'ясовує причини нападу.

Нагадаємо, у неділю, 18 вересня, заступник голови Адміністрації президента України Андрій Таранов розбився на водному мотоциклі. Подія сталася у Києві біля Гаванського мосту. Гідроцикл врізався на великій швидкості, заступник голови АП не впорався з керуванням. Він помер на місці події.

Андрію Таранову було 49 років. Він був призначений на посаду заступника голови Адміністрації президента України 26 грудня 2014 року. До роботи в Адміністрації Таранов був першим заступником начальника департаменту Служби безпеки України в Києві. У травні 2012 року його нагородили орденом "За мужність" III ступеня. 

ВідеоЗагинув заступник глави Президентської Адміністрації Андрій Таранов

Залиште свій коментар

Наступна публікація