"Почув, що мене викликають": Медведчук прийшов на допит до Офісу генпрокурора

"Почув, що мене викликають": Медведчук прийшов на допит до Офісу генпрокурора

УНІАН

Нардепа підозрюють у держзраді.

Кум Путіна, нардеп від партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук, якому підписали підозру про держзраду, прибув  до офісу Генерального прокурора.

Пряма трансляція з-під будівлі офісу Генпрокуратури доступна на Facebook-сторінці ТСН. 

"Йду якраз в генпрокуратуру... Для чого? Бо я почув, що мене викликають і хочуть вручити підозру", - сказав Медведчук журналістам. 

"Коли вчора проходили обшуки, мене не було в Києві. Ми з дружиною перебували за межами Києва і до кінця тижня поїхали в сусідню область. Коли дізналися в другій половині дня про те, що проводяться обшуки, ми з ранку сьогодні виїхали і повернулися сюди" , - додав нардеп.

Зазначимо, що судячи з дописів дружини Медведчука Оксани Марченко в соцмережах, подружжя відпочивало на хорватському острові Хвар – курорті на Адріатичному морі.

У день, коли Віктору Медведчуку підписали підозру в держзраді, його дружина Оксана Марченко поділилася в Instagram світлинами краєвидів природи і зазначила геотег "Хорватія", а сам допис присвятила тому, що "через нескінченну метушню і цифровізацію життя ми дуже багато втрачаємо з поля зору".

  • Нагадаємо, генепрокурорка Ірина Венедіктова підписала підозру в держзраді народним депутатам від ОПЗЖ Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку. Вона наголосила, що слідство і прокурори на сьогодні отримали достатньо підстав для зміни їх статусу із свідків на підозрюваних. 
  • Віктора Медведчука, якого підозрюють у державній зраді, шукають правоохоронці. Його однопартійці ж стверджують, що він в Україні.
  • До будинку Медведчука 11 травня прийшли з обшуком силовики СБУ. Перевіряють помешкання, яке розташоване на вулиці Монтажників в Києві і котре пов'язують з кумом Путіна Медведчуком.  Зокрема, у Службі безпеки підтвердили зазначеним виданням, що обшуки дійсно відбуваються.

Новини України: силовики намагалися обшукати будинок Медведчука, але чи вдалося їм увійти - невідомо

Новини України: силовики намагалися обшукати будинок Медведчука, але чи вдалося їм увійти - невідомо
Наступна публікація