Поки що найнижча вартість за оренду: в Чернігівському СІЗО відкрили платні камери

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гроші від оренди обіцяють направити на поліпшення умов у звичайних камерах.

У Чернігові з'явилися платні камери. Йдеться про Чернігівський слідчий ізолятор, який став третім за рахунком СІЗО в Україні, в якому надають подібні послуги.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства юстиції з посиланням на заступницю міністра Олену Висоцьку.

Вона нагадала, що постановою Кабінету міністрів України від 22 квітня 2020 року запроваджено експериментальний проект щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов в слідчих ізоляторах України.

"Старт проекту відбувся на базі державної установи «Київський слідчий ізолятор» 8 травня, 19 травня до проекту приєднався Львівський слідчий ізолятор і 25 травня Чернігівський СІЗО. На черзі – Харків і Одеса", – зазначила Висоцька.

В Чернігівському СІЗО вартість платних камер становитиме:

  • за 1 добу – 500 грн;
  • за тиждень – 1600 грн;
  • за місяць – 3500 грн.

"За цю плату ув’язненим будуть надаватися місця у камерах з побутовими умовами, поліпшеними порівняно до тих, що зараз є у звичайних камерах. Це платні камери із збільшеною нормою площі на одного ув’язненого, із відгородженою санвузловою зоною та мінімальним набором необхідних побутових умов", - пояснила вона.

За інформацією, ці кошти використають для поліпшення умов у звичайних камерах. Зокрема, обіцяють провести ремонти приміщень, заміну сантехніки, електрики тощо.

"Проект триватиме до 31 грудня 2021 року. За його результатами ми вирішимо, чи варто продовжити ініціативу та законодавчо закріпити надання такої платної послуги особам, узятим під варту", - додала Висоцька.

Раніше повідомлялося, що у Львові в СІЗО відкрили платні камери.

Залиште свій коментар

Вибір редакції