Покинуту батьком одеську п'ятірню виписали з лікарні додому

Мама самостійно опікується дітьми, яких покинув тато.

Єдина в Україні одеська п'ятірня, яка була зачата природнім шляхом, одужала після тривалого лікування від бронхіту і пневмонії. Однак виписувати дітей з лікарні батько не приїхав, бо кілька місяців тому пішов із родини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

38-річна мама Оксана Кобелецька речі та дітей носила сама – допомагали їй няня, медсестри та журналісти. Близнюки-хлопчики Денис і Влад, дівчатка Даша і Саша та наймолодший серед п'ятірні Давид лікувалися з квітня від бронхіту і запалення легень. Віруси підхоплювали один за одним. Тато ні додому, ані в лікарню до них не прийшов. "Ми не самі, багато-хто допомагає. Діти своїми посмішками допомагають, неможна опускати руки", - каже багатодітна мама.

ВідеоЄдина в Україні одеська п’ятірня, одужала після тривалого лікування

Коментувати причини розлучення ані Сергій, ані Оксана категорично не хочуть. Вони прожили разом п'ять років. Медики кажуть, що чоловік уперше засумнівався в стосунках, коли почув про вагітність жінки, бо сім'я вже мала одну дитину. Оксана ж хотіла виносити і народити всіх п'ятьох, а Сергій злякався відповідальності та безгрошів'я, але тоді повернувся в родину.

На збереження унікальної п'ятірні медики витратили 100 тисяч гривень. Коли діти народилися живими і здоровими – від щастя плакали навіть лікарі. Фахівці кажуть, що чоловіки відповідають спротивом на все підряд, коли відчувають власну слабкість – і цьому можна зарадити тільки довірливою доброзичливою розмовою. Психологи переконують, що долання страху може повернути батька в сім'ю.

Тим часом Оксана вчиться за все відповідати сама. І вже навчилася водити мікроавтобус, який родині подарував президент минулої осені. "На ближче майбутнє плани – оздоровлюватися", - каже мама дітей. І готується святкувати перший день народження п'ятьох своїх малюків.

Допомогти цій унікальній родині може кожен. Мама дала номер своєї банківської картки для добровільних пожертв на потреби дітей. Гроші можна перераховувати на картку Приватбанку 4149 4991 0124 5379. Отримувач – Кобелецька Оксана Вадимівна.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар