Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні на підприємстві запрацювало нове обладнання.

Сьогодні, 16 січня, на поліграфкомбінаті "Україна" запустили нове обладнання для друку закордонних паспортів, передає кореспондент ТСН.

Як розповів під час запуску міністр економрозвитку і торгівлі України Степан Кубів, цього обладнання комбінат потребував іще з 2014 року. У серпні минулого року Мінекономрозвитку дозволило комбінату зменшити відрахування до бюджету і 35% чистого прибутку направити на закупівлю устаткування.

"Оскільки підприємство працює цілодобово і без вихідних у три зміни, то після запуску нової машини вони зможуть виготовляти вдвічі більше документів. Зараз це 10 тисяч паспортів на день, а відсьогодні це буде 21 тисяча на день", - зазначив Кубів.

Вартість обладнання складає 1,7 мільйона євро. Нині на черзі за біометричним паспортом стоїть 775 тисяч громадян. Ліквідувати чергу розраховують за 2-3 місяці. До сезону літніх відпусток комбінат так і працюватиме цілодобово.

Нагадаємо, біометричні паспорти для виїзду за кордон вже отримали понад 5 мільйонів українців, тобто його має вже кожен восьмий громадянин України. 

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

ВідеоПоліграфкомбінат "Україна" не встигає вчасно друкувати біометричні паспорти

Цього місяця там мають налагодити додаткову лінії персоналізації документів, щоб надолужити затримку найближчим часом. У грудні на поліграфкомбінаті було понад 600 тисяч заявок на біометричні паспорти, тоді як виготовляє підприємство лише 300 тисяч на місяць.

Поліграфкомбінат "Україна" не встигає вчасно друкувати біометричні паспорти

Залиште свій коментар

Вибір редакції