Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В готелі обладнано 24 номери з різними сюжетами серіалу "Гра престолів".

Казково красивий готель за мотивами серіалу "Гра престолів" витесали з криги та снігу на курорті Киттилія (Kittilä). Він розташовується в фінській провінції Лапландія. Готель називається SnowVillage та займає площу близько 20 тисяч квадратних метрів.

Відпочивальники можуть орендувати одну з 24 кімнат та навіть провести тут ніч, пише CNN. Але власники не рекомендують жити в готелі більше однієї доби, щоб уникнути переохолодження. Для ночівлі в кімнатах є витесані з криги ліжка з утепленими спальними мішками. Крім того, зранку до номерів приносять гарячий ягідний коктейль.

В кожному номері стіни прикрашені унікальними сніжно-крижаними скульптурами та барельєфами за мотивами книг Джорджа Р.Р. Мартіна "Пісня вогню та криги" та серіалу "Гра престолів". Їх розробили професійні скульптори з усього світу. Серед кімнат є оздоблені на зразок "Зали облич", залу із Залізним троном та номер із божевільним Білим Вокером, у якого світяться холодні сині очі.

готель з криги «Гра престолів», Фінляндія_3
www.instagram.com/snowvillagefinland

Крім апартаментів, в готелі також є бар та ресторан, а ще сніжні спуски й кімнати для фотографування. В приміщеннях підтримується температура близька до -5 градусів Цельсія.

Охочим побути в SnowVillage кілька днів пропонують ночувати в дерев’яних будиночках, що є поблизу готелю. Вхід на територію коштує 18 доларів, а екскурсія - близько 78 доларів для групи з 30 осіб.

Курорт Киттилія розташовується на відстані 200 км за Полярним колом. Тут можна споглядати Північне сяйво, поїхати снігоходами на сафарі, а ще покататись на лижах чи борді на одному з низки спусків.

готель з криги «Гра престолів», Фінляндія_2
www.instagram.com/snowvillagefinland

Раніше згадувалось про крижаний готель у Швеції, де кімнати прикрашені скульптурами різних казкових персонажів. Його оздоблювали 36 майстрів з 17 країн світу. Для зведення готелю використали 30 тисяч кубометрів снігу та льоду.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції