Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав закони про медреформу та сільську медицину

Порошенко підписав закони про медреформу та сільську медицину

Він розповів, звідки взялися гроші на їхнє впровадження.

Президент України Петро Порошенко підписав закони про державні фінансові гарантії медичного обслуговування та про підвищення якості медичного обслуговування у сільській місевості.

"Підписавши Закон про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення, я підтримую необхідність реформи сфери охорони здоров’я, важливість дотримання права кожного громадянина на якісну медичну допомогу", - написав президент на сторінці у Twitter.

Закон "Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості" Порошенко підписав під час робочої поїздки до Одеської області. Він наголосив, що цей закон впроваджує інноваційні методи медичного обслуговування у селах.

"Казали мрійник, нічого не буде. А вже і гроші є, які було конфісковано у Януковича, який їх вкрав у народу України. Це чесно. І ці гроші мають працювати на людей", - сказав президент.

Він додав, що неможливо посадити професора у кожне село, однак можна привезти планшети, здійснити переобладнання діагностичних засобів, забезпечити програмування.

За цим законом, у селах впроваджується спеціальна методика телемедицини. Також медпрацівників збираються заохочувати житлом, службовим транспортом, можливістю підвищувати кваліфікацію.

"Зокрема, для наближення якісного медичного обслуговування населення передбачено: укомплектування закладів охорони здоров’я необхідним обладнанням і стартовим набором ліків для надання первинної медичної допомоги; розвиток матеріально-технічної бази для медичного обслуговування; впровадження сучасних технологій з медичного обслуговування, зокрема з використанням телемедицини для здійснення фахового консультування лікарем за місцем проживання людини", - йдеться в описі рішення.

Нагадаємо, 19 жовтня Верховна Рада ухвалила законопроект про медреформу. Серед ключових пунктів ухваленого закону: страхова медицина, плата лікарям за надані послуги, вибір сімейного лікаря та  міжнародні протоколи лікування. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції