На Донеччині всі підрозділи поліції підняли за тривогою

Дата публікації

Завданням правоохоронців є попередження терактів та диверсій, припинення трафіку нелегальної зброї та вибухівки, затримання зловмисників.

У Донецькій області всі підрозділи поліції підняли за тривогою для посилення контролю на в'їздах та виїздах з регіону.

Про це повідомили в обласному відділі комунікації поліції.

"О 5 ранку всі територіальні підрозділи поліції області було піднято по тривозі. Завдання – забезпечити максимальний захист мешканців Донеччини, посилити контроль на усіх в'їздах та виїздах з області та з боку окупованої території", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, навчання відбулись за розпорядженням очільника поліції Донеччини В'ячеслава Аброськіна у рамках всеукраїнського профілактичного відпрацювання, ініційованого керівництвом Нацполіції України.

"За годину правоохоронці взяли під контроль усі автошляхи поряд з лінією розмежування, виїзди та в'їзди в область, дороги стратегічного значення та ті, якими громадяни намагаються оминути блокпости", - додали у відомстві, наголосивши, що завданням поліцейських є попередження терактів та диверсій, припинення трафіку нелегальної зброї та вибухівки, затримання осіб, які планують дестабілізувати ситуацію у прифронтовому регіоні.

Окремо повідомляється, що посилений режим зберігатиметься до кінця дня.

Нагадаємо, раніше у поліції Донецької області створили штурмовий загін. Зараз підрозділ укомплектовано приблизно на 50%.

Наступна публікація