Представник Ватикану назвав українців народом-мучеником

Страждання українського народу продовжуються.

Державний секретар Ватикану кардинал П'єтро Паролін наголосив, що українці - це народ-мученик, який заслуговує на пошану.

"Драматичні події, які сколихнули вашу історію, зробили вас народом-мучеником, якому належить пошана не лише католицької церкви, але і всіх людей, що вірять у цінності свободи, справедливості, братерства", - зазначив кардинал у своєму зверненні.

Водночас він зазначив, що страждання українського народу продовжується в бомбардуваннях, у знищеннях поселень та інфраструктури, і передусім у поверненні ненависті та недовіри, в дестабілізації суспільства.

За його словами, українська молодь особливо прагне до чесності, послідовності та самоповаги, тому представники всіх конфесій та релігій зобов'язані підтримати таке прагнення. 

"Якщо ми зможемо це їм дати - вони врятуються і врятують Україну" - сказав Паролін.

Він закликав росіян більше не гаяти часу, а просити вибачення за всі завдані кривди та разом служити в ім'я людини.

П'єтро Паролін своїм візитом до України розпочав гуманітарну акцію "Папа для України", яка відбувається за ініціативи Папи Франциска. Ця місія має на меті допомогти постраждалим у війні в Україні, незалежно від віросповідання та національності. Пожертвування, які збираються в католицьких храмах по всьому світу, розподілятимуться між українцями спеціальним технічним комітетом. 

ВідеоВатикан дасть гроші українцям, які постраждали від війни на Донбасі

Нагадаємо, що у Ватикані Папа Римський помолився за мир в Україні. Під час меси на площі Святого Петра Франциск звернувся до всіх українців та побажав якнайшвидшого припинення війни.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: