Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прикордонники стверджують, що Лукашенко сказав неправду про потоки зброї

Держприкордонслужба не зафіксувала великих потоків зброї до Білорусі.

Державна прикордонна служба не фіксує великих потоків зброї та боєприпасів на українсько-білоруському кордоні, про які заявляв президент Білорусі Олександр Лукашенко.

Про це повідомив помічник голови служби-прес-секретар Олег Слободян, передає УНІАН.

"Заяви президента сусідньої держави я не можу коментувати, але ніяких потоків зброї чи заборонених речей на українсько-білоруському кордоні ми не спостерігаємо. Більше того, ці слова не підтверджуються і статистикою, яку ми отримуємо від наших колег з Білорусі в рамках обміну інформацією", - заявив він.

Він проінформував, що за 9 місяців цього року українські прикордонники виявили на кордоні з Білоруссю 49 одиниць зброї, що менше приблизно в чотири рази, ніж минулого року. 

Окрім цього, 28 одиниць зброї виявили, коли її намагались завезти з Білорусі, і 21 випадок, коли зброю намагались вивезти до Білорусі.

"Те саме стосується боєприпасів: 242 боєприпаси в цьому році було виявлено нами на кордоні з Білоруссю, при цьому це також зменшення у 7 разів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Також ми зафіксували півкілограма вибухівки, але це та вибухівка, яку намагались завезти в Україну з Білорусі. Ні про які великі об'єми чи спроби провезти до Білорусі зброю і боєприпаси не йдеться", - резюмував Слободян.

Нагадаємо, сьогодні, 17 листопада, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про потоки нелегальної зброї з України. "Нам з Україною 1,2 тисячі кілометрів доводиться закривати кордон грудьми, тому що потоком іде зброя, вибухівка... Ми вже затримуємо їх не тільки на кордоні, а й на залізничному вокзалі", - сказав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції