Протягом 10 днів українській владі здалися семеро бойовиків

Всього від початку року повернулися лише дев'ять терористів.

Протягом останніх 10 днів семеро бойовиків незаконних бандформувань на Донбасі здалися українській поліції в рамках програми "Повернися додому".

Про це повідомила прес-служба поліції Донецької області.

"Набридло ховатися", "хочу додому", "хочу почати життя спочатку" - мотив у всіх майже однаковий. Екс-найманці визнають свою помилку та надають цінні свідчення про службу в "ДНР", - йдеться у повідомленні правоохоронців.

Також поліції Бахмута здався росіянин, який перебував на територі України незаконно, переховуючись в окупованому Криму та інших областях країни. Він "служив" на блокпості бойовиків "Часів Яр" і займався патрулюванням місцевості.

Цікаво, що від початку року правоохоронцям здалися дев'ятеро бойовиків, семеро з яких - за останні 10 днів. 

Згідно з Кримінальним кодексом учасник незаконного збройного бандформування може уникнути відповідальності, якщо добровільно заявить про це у поліцію, вийде із формування і розповість про нього правоохоронцям.

Нагадаємо, впродовж минулої доби у зоні проведення антитерористичної операції бойовики незаконних збройних формувань так званих “Л/ДНР” здійснили 42 обстріли опорних пунктів Збройних сил України. Унаслідок ворожого вогню двоє військовослужбовців ЗСУ отримали поранення. 

Залиште свій коментар