Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики погрожували зброєю членам СММ ОБСЄ на Донбасі

Співробітникам місії перешкодили запустити БПЛА.

Бойовики незаконного збройного формування "ДНР" на Донбасі неподалік від Кремінця погрожували представникам моніторингової місії ОБСЄ зброєю. 

Про це йдеться у звіті за 5 квітня.

Так, члени місії на броньованих автомобілях прибули до місця призначення біля Кремінця, де готувалися до запуску безпілотного літального апарата. Проте до них під'їхав атомобіль "Лада" з маркуванням "поліція", з якої вийшов один із ватажків бойовиків, повідомивши, що це не зона польотів і їх ніхто не попереджав про присутність тут ОБСЄ.

Після цього приїхав ще один автомобіль з бойовиками. Один із чоловіків з автоматом вийшов з машини. 

"Співробітники СММ почули, як один з них російською мовою сказав іншому: "Готуйся!" Після цього останній пересмикнув затвор і, тримаючи палець на спусковому гачку, направив дуло автомата в землю", - йдеться у звіті.

Після цього "командир" розмовляв з невідомим особами по телефону, а інші бойовики стояли просто біля членів СММ. Співробітники ОБСЄ зібрали речі і поїхали до місця дислокації в окупованому Донецьку.

Нагадаємо, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ планує відкрити нові патрульні бази на території окупованих районів Донецької області, зокрема біля кордону з Росією. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції