Путін одержимий дияволом і діє під впливом сатани - Філарет

Дата публікації
Перегляди
31к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путін одержимий дияволом і діє під впливом сатани - Філарет

Філарет: у Путіна вселився диявол.

За словами владики, у світі з'явився справжній новий Каїн.

Дії президента Росії Володимира Путіна свідчать про його одержимість дияволом. Про це йдеться у заяві Патріарха Київський і всієї Русі-України Філарета.

"Із великим жалем мушу нині сказати привселюдно, що серед правителів світу цього, які за фактом хрещення відносяться до Православної Церкви, з'явився справжній новий Каїн - не за іменем, але у справах. Справи ці свідчать, що згадуваний правитель, як і перший в історії братовбивця Каїн, підпав під вплив сатани", - заявив Філарет.

При цьому він звинуватив Путіна у двох великих гріхах - вбивстві й брехні, а також підкреслив, що "начальником і натхненником обох є диявол".

На думку глави УПЦ КП, саме на російському президентові лежить "найбільша провина" за загибель людей на сході України.

"У його волі і владі - негайно зупинити смерті й кровопролиття, але він заради гордині своєї продовжує множити зло. Він називає себе братом для українського народу, але насправді він за справами своїми істинно став новим Каїном, проливаючи братську кров і брехнею обплутуючи весь світ", - стверджує патріарх.

Філарет нагадав, що вже багаторазово до Путіна і його поплічників публічно зверталися із закликами одуматися, припинити зло, розкаятися, але нічого не змінилося.

"Здається, що він залишається глухим до цих закликів, і тільки примножує зло, бо в нього, як у Юду Іскаріота, увійшов сатана", - заявив владика.

Як повідомлялося раніше, за словами українського постпреда ООН, Росія готується до широкомасштабної окупації Донбасу і зараз Путін "обробляє" Донбас за осетинським сценарієм.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
31к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація