Respublika активних людей від KAN: Спорт — як стиль життя Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
1033
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Respublika активних людей від KAN: Спорт — як стиль життя

Можна з упевненістю сказати, що з відкриттям житлового комплексу Respublika, Теремки стали тепер одним з найвідоміших "експериментальних" районів Києва, а протягнута сюди гілка метро зробила його ще більш привабливим для мешканців.

7 вересня відбулося урочисте відкриття живого кварталу “Respublika” від KAN Development. І поки інші столичні забудовники не витримують строки, компанія KAN будує навіть швидше оголошених термінів, підтверджуючи свою репутацію вже більше 18 років поспіль.

Новий проект від KAN помітно вирізняється серед інших київських забудов: малоповерхові "заокруглені" будинки; зелені вулиці (з вже дорослими деревами) вільні від автівок; власне спортивне містечко; детально продумана інфраструктура для дітей і громадські простори, де зароджуватиметься справжнє європейське добросусідство. 

Однією з особливостей живого кварталу “Respublika” стала спортивна інфраструктура "Академії спорту А+", що своїм масштабом і багатофункціональністю задовольнить навіть самих вибагливих мешканців. Заняття спортом із KAN виходить на новий рівень та стає доступним і цікавим для кожного. Адже територія “Академії спорту” облаштована першим в Україні кортом для падл-тенісу, баскетбольними та футбольними полями, майданчиками для гольфу, волейболу та бадмінтону, work-out зоною, дитячими спортивними локаціями та велосипедною інфраструктурою (до речі, на території кварталу вже працює станція міської мережі велопрокату Nextbike). Для всіх мешканців кварталу надається безкоштовний прокат спортивного обладнання, тож кожен має можливість обрати собі активність до душі.

Велику увагу у проектах KAN приділяють освіті, тож на території  ЖК Respublika вже будуються дитячий садочок та школа. Також активно ведеться створення Public center. Зовні він нагадує величезну площу, прикриту згори розлогим "зеленим" дахом. Всередині розміщуються дитячий клуб, ігрові майданчики, кафе і ресторани, магазини та різноманітні сервіси, а похила частина даху взимку перетворюється на гірку, з якої діти їздитимуть на санчатах. Жителі кварталу впевнені, що він стане улюбленим місцем зустрічі та проведенням дозвілля.

Ще однією принадою нового кварталу є велика зона для вигулу собак. Для того, щоб правильно її організувати, девелопери консультувалися зі спеціалістами благодійного фонду Happy Paw, які багато років опікуються безпритульними тваринами. Відтак, для домашніх улюбленців облаштовано і прогулянкові маршрути, і майданчики для тренувань, і місця для відпочинку (обладнані, зокрема, мисками з водою).

Відвідати добросусідське свято прийшло 6 тисяч гостей зі своїми родинами та друзями. На майданчиках “Академії спорту А+” проходили показові ігри й відкриті тренування київських команд з волейболу, футболу, падл тенісу. А показовий виступ Української асоціації Street Work Out знайшов безліч нових шанувальників серед мешканців комплексу. 

Також сусіди насолоджувалися смаколиками у власній зоні BBQ та різноманітних фудкортах, танцювали та підспівували улюблені хіти на музичній площі, де запалювали улюблені кумири Наталя Могілевська, Анна Трінчер та Джері Хейл. Малечі шаленіли від 7-ми метрової фірмової фотозони та станції яскравих змін, де могли розфарбувати своє волосся у будь-який колір. Під час свята мешканці Respublika отримали безліч подарунків від Comfy, Smart Mercedes, Епіцентру. Ну і вже за доброю традицією головним хедлайнером свята став гурт команди девелопера KAN Voices на чолі з засновником компанії Ігорем Ніконовим.

Дата публікації
Перегляди
1033
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація