Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Робітники перекрили дорогу, бо три місяці працюють задарма

Черкаський облавтодор утворив на трасі Київ-Знам'янка величезний затор.

Робітники дорожньої служби міста Сміла повстали проти керівництва, бо ті уже третій місяць не виплачують їм заробітної плати. Мовляв, з Києва не надходять кошти. 198-й кілометр траси Київ-Знам'янка зараз перекрили. Через це на дорозі утворився величезний затор.

Розкладені дорожні конуси та техніка - Смілянська філія Черкаського облавтодору перекриває трасу обласного значення. Мовляв, це - єдиний спосіб повернути зарплату за останні 3 місяці, йдеться у сюжеті ТСН.

Анатолій дорожній службі віддав 33 роки. Залатати вибоїни, порізати напливи - у їхньому підпорядкуванні - 45 кілометрів дороги. Каже, через безгрошів'я бригада скоротилась вдвоє - з 22 робітників залишилось тільки 10.

"Як оце жить? Ні вдягнутись, ні взутись нема за що", - жаліється чоловік, - А вчить дітей ще треба, прийде з навчання, а йому гроші треба, а де їх взяти?".

Щоб повернути зароблені гроші, дорожники неодноразово звертались до свого керівництва. Там пояснюють - грошей не дають з Києва.

Головбух Любов Коваль розповідає: "Немає фінансування з Києва, так нам пояснюють, не поступають гроші в службу, а служба не перечислює облавтодору, облаватодор не перечислює філіям, і це не тільки в нас".    

Поки ми звертались в усі інстанції, в Черкаському облавтодорі повідомили, що заробітна плата незабаром надійде до робітників. Щоправда, тільки за липень.

Цього разу акція з перекривання шосе тривала всього 10 хвилин. Але люди запевняють, якщо їхні вимоги не задовольнять, перекриють дорогу знову і надовго.

Залиште свій коментар

Вибір редакції