Розпочався суд над нелюдом, який жорстоко побив Сашу Попову

Дата публікації
Перегляди
5057
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Розпочався суд над нелюдом, який жорстоко побив Сашу Попову

У справі Саші Попової розпочався судовий процес / Фото: mediainfo.mk.ua

Чоловік може бути засуджений до довічного ув'язнення.

У справі Саші Попової розпочався судовий процес
У Миколаєві розпочалося слухання справи проти чоловіка, який жорстоко побив 19-річну Олександру Попову, повідомляє ТСН.

Дії підсудного, миколаївця Олександра Косинова, кваліфіковані згідно п. 7 ч. 2 ст. 115 (замах на навмисне вбивство з хуліганських спонукань) і ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (таємне викрадання чужого майна).

Прокуратура області також заявила цивільний позов про витрати установи охорони здоров'я на стаціонарне лікування постраждалої на суму 9 тисяч 361 грн, який розглядатиметься разом з кримінальною справою.

Кримінальну справу розглядатиме колегія суддів у складі Юрія Крутія, Михайла Семерея під головуванням судді кримінальної колегії Олександра Безпрозванного.

Представник державного звинувачення - заступник прокурора Миколаївської області Денис Андрєєв сказав, що порушень чинного законодавства під час досудового слідства не було. Він зазначив, що оскільки Попова залишилася живою з незалежних від підсудного причин, то він може бути засуджений до довічного ув'язнення, а мінімальний строк покарання - 10-15 років позбавлення волі.

Читайте: Лікарі назвали причину довгого перебування в комі Саші Попової

Потерпілою стороною визначена мама Попової Алла Гудзь, її представник у суді - адвокат Володимир Тимошин.

Підсудного на сьогоднішньому засіданні не було, адже він не подавав клопотання про присутність на попередньому засіданні. Прокурор запевнив, що згідно з Кримінально-процесуальним кодексом, на всіх подальших засіданнях підсудний бути зобов'язаний.

На наступному засіданні, яке призначене на 6 червня, вислухають підсудного та розпочнеться розгляд справи по суті, а з 7 червня виступатимуть свідки.

Нагадаємо, 9 березня в одному з барів у Миколаєві 22-річний чоловік під час побутової сварки жорстоко побив Сашу Попову (8 квітня їй виповнилося 19 років). Досі дівчина знаходиться в стані коми у Миколаївській міській лікарні швидкої медичної допомоги.

Вчора стало відомо про рішення відправити постраждалу для лікування до Німеччини.

Суд над чоловіком, який жорстоко побив 19 річну дівчину

Суд над чоловіком, який жорстоко побив 19 річну дівчину

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5057
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація