Рябошапка призначив ексесбівця заступником генпрокурора

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше Трепак очолював управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив Віктора Трепака своїм заступником.

Про це повідомили у відділі зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Відповідний наказ було підписано 8 жовтня 2019 року.

Як зазначається, Віктор Трепак 1997 року закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, а 2002-го - Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України за фахом "правознавство".

Від 2000 року був призваний на військову службу в органи Служби безпеки України, де проходив її на оперативних і керівних посадах. Від 2015 до 2016 року Віктор Трепак обіймав посаду першого заступника голови СБУ - начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

Від липня 2016 року до 31 серпня 2018 року - професор кафедри Національної академії Служби безпеки України, а від 1 вересня 2018 року до жовтня 2019 року - доцент кафедри кримінального права і кримінології Львівського національного університету імені Івана Франка. Кандидат юридичних наук. Учасник бойових дій на Сході України.

Нагадаємо, у вересні Рябошапка звільнив призначеного минулого місяця головного прокурора Харківщини.

Раніше генеральний прокурор Руслан Рябошапка звільнив прокурорів трьох областей- Донецької, Полтавської та Чернігівської областей.

До цього Руслан Рябошапка також звільнив прокурорів у чотирьох регіонах: у Вінницькій, Житомирській, Одеській та Черкаській областях.

Крім того, 6 вересня Руслан Рябошапка підписав накази про звільнення з посад прокурорів восьми областей. Це, зокрема, прокурори Волинської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Рівненської, Сумської та Тернопільської областей. 

Прокурора Запорізької області офіційно звільнено з посади 10 вересня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції