Савченко з сестрою приїхала до комітетів Верховної Ради

Колишня полонянка підтримала рідних полонених військовослужбовців.

Наступного дня після визволення з російського полону Надія Савченко перейнялась долею полонених на окупованому Донбасі військових. Як повідомляє кореспондент ТСН, вона підтримала акцію рідних полонених та приїхала сьогодні до будівлі комітетів Верховної Ради, де перебувала близько години.

Разом з нею приїхали сестра Віра та друзі-активісти. На запитання, чи знає Надія, до яких кроків вдасться, відповіла запитанням: "Я хочу у вас запитати – а як витягти полонених? У вас є рецепт? Нема? І в мене немає. Але я знаю, що хочу це зробити".

Нині Савченко воліє якнайшвидше розпочати політичну діяльність, однак цей тиждень Рада не проводить пленарних засідань. Найближче відбудеться 31 травня.

Сьогодні батьки та дружини полонених влаштували ходу - від Міністерства закордонних справ до посольств країн-учасниць нормандського формату. Буквально місяць тому ці люди об'єдналися, аби разом визволяти своїх родичів. Більшість із них згуртувалися ще 2 роки тому - після Іловайського котла.

Сини Віктора та Павла в полоні 634 дні. Скільки разів виходили на мітинги з їхніми фото - уже й не рахують. Востаннє бачили хлопців по телевізору - на російському каналі:

"Вони, 15 осіб, сидять на колінах, всі хлопці з 40-го батальйону. А Віталік як командир відділення дає інтерв'ю"

"Раз ДНРівці подзвонили. Дали йому два слова сказати. І на цьому все. Сказав – може й не прийду, тату, додому. І більше зв'язку нема"

Наталя ледве знаходить сили, щоб говорити. Її чоловік Андрій Бесараб потрапив до полону минулими вихідними біля Маріуполя:

"Я відразу почала шукати таких самих людей, дружин, матерів. У яких зараз один біль, одна біда"

ВідеоРідні українських полонених вимагали повернути їх додому

Сина пані Олени вже багато разів вносили до списків обміну. І щоразу все зривалося:

"Мій син у полоні вже вісім місяців. Він важко поранений. У нього немає двох рук. Око не бачить. І на тілі важкі рани"

Наостанок матері полонених приходять до Російського посольства. Стають спинами до завішених вікон, але намагаються бути дипломатичними. Передають звернення - лист приймають і обіцяють розглянути.

Кореспонденти ТСН Оксана Муляр, Наталка Ярмола, Дмитро Фурдак

ВідеоЯ готова ще раз покласти своє життя за Україну - Савченко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: