Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Симоненко не може балотуватись від забороненої Компартії – міністр юстиції

Він може подати свою кандидатуру, як самовисуванець.

Лідер забороненої в Україні Комуністичної партії Петро Симоненко не може висувати свою кандидатуру на посаду українського президента від комуністів. Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

"Згідно із законом про декомунізацію... серед форм заборони діяльності Комуністичній партії є також заборона участі у виборчому процесі. Це норма прямої дії", - заявив він.

За словами Петренка, лідер комуністів може висуватися кандидатом у президенти як самовисуванець.

"Тобто, теоретично в юридичному руслі можна говорити лише про таку можливість його участі у виборах. ЦВК та органи, які здійснюють перевірку, з'ясовують, чи не потрапляють під заборону згідно із законом про декомунізацію партії, які висувають того чи іншого кандидата. Якщо така партія потрапляє під заборону, то вона не має права висувати кандидатів на президентську або парламентську кампанію", - уточнив міністр.

Нагадаємо, 3 січня заборонена в Україні Комуністична партія висунула кандидатом у президенти на виборах 2019 року Петра Симоненка.

Відео Як живе колишній лідер забороненої КПУ Петро Симоненко

Голова СБУ Василь Грицак розкрив нового злочинця – ним виявився колишній  лідер забороненої КПУ Петро Симоненко. Напередодні 9-го травня СБУ провели 24 обшуки, за підозрою у злочині поваленні конституційного ладу. Симоненко втік до Москви, а вже там його назвали "агентом СБУ". Начебто, у Симоненка знайшли зброю, а він втік. Чи справді Симоненко працює на силовиків? Як живе і чим займається у Києві? Відповіді – у сюжеті. 

Як живе колишній лідер забороненої КПУ Петро Симоненко

Залиште свій коментар

Вибір редакції