Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З ним ідуть у бій і перемагають. Україна відзначає День Прапора

У 1991 році група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг до залу Верховної Ради.

Щорічно, 23 серпня, напередодні Дня незалежності, Україна відзначає День Державного Прапора.

За офіційною версією, саме 23 серпня 1991 року — після провалу путчу в Москві — група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг до сесійної зали Верховної Ради. 

Зі святом українців вже почали вітати перші особи держави.

Зокрема, президент України Петро Порошенко зауважив, що синьо-жовті кольори та шеврони стали символом мужності наших захисників. 

 

Голова РНБО Олександр Турчинов вірить у те, що Україна під синьо-жовтим стягом буде вільною, єдиною, могутньою європейською державою.

"Прапор бережуть і захищають наші воїни під шквальним вогнем на передовій, з ним йдуть у бій та перемагають! І саме Державний Прапор України супроводжує героїв у їх останню путь. Низький уклін загиблим героям… Україна завжди пам'ятатиме вас!" - наголосив він.

Також привітав Україну зі святом і прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Водночас спікер Верховної Ради Андрій Парубій напередодні традиційно піднявся на гору Параску й виклав у соцмережі світлину на тлі синьо-жовтого стягу, що майорить на вершині.

 

На честь свята щороку о 9 годині відбувається офіційна церемонія підняття Державного Прапора України в обласних і районних центрах та інших населених пунктах.

Відео Синьо-жовті кольори сьогодні вкриють всю країну: Україна відзначає День державного прапору

Залиште свій коментар

Вибір редакції