Скандальне будівництво біля "Софії Київської" заборонив суд

Дата публікації
Перегляди
1301
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандальне будівництво біля "Софії Київської" заборонив суд

Фото: Сегодня

Будівництво припинили, поки справу про будівництво на Гончара 17/23 розглядатимуть по суті.

Окружний адміністративний суд Києва заборонив ТОВ "Інвестиційно-будівельна група" проводити будівельні роботи на вулиці Гончара, 17/23 біля Національного заповідника "Софія Київська".

Постанову суд прийняв як захід для забезпечення позову на час розгляду справи по суті, в повідомленні прес-служби Київської міської державної адміністрації.

"КМДА на стороні киян бореться з незаконними будівництвами. Забудови в центрі Києва, особливо в буферній зоні Софії, загрожують знищити значну культурну визначну пам'ятку, спотворюють вигляд нашого міста і заважають жителям. Тому їх не повинно бути в європейській столиці", - заявив заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

У повідомленні сказано, що подальший розгляд і вирішення справи відбуватиметься в порядку письмового провадження, без виклику сторін.

Нагадаємо, у травні 2010 року Київська міська рада зобов'язала компанію "Інвестиційно-будівельна група" зупинити будівництво житлового комплексу на вулиці Гончара, 17/23 у Шевченківському районі.

При цьому, зі слів активістських об'єднань, забудовник, незважаючи на заборону, продовжував вести будівельні роботи. "Інвестиційно-будівельна група" займається будівництвом житлокомплексу із приміщеннями громадського призначення та вбудованим паркінгом на вулиці Гончара, 17-23.

Рішення про відведення землі під будівництво приймалося в липні 2004 рроку за мера Олександра Омельченка. А проектування і всі дозволи забудовник отримував пізніше, під час правління Леоніда Черновецького.

Читайте також:

Ющенко будує собі "хатинки" і вулики у карпатському заповіднику

У Києві 35-поверховий елітний комплекс будують прямо під мостом

Історичний Київ спотворюють незаконними висотками

Скандальну будівлю біля Театральної подарували Києву

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1301
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація