Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сонячні електростанції встановили близько 15 тисяч українських домогосподарств

У встановлення сонячних панелей інвестували 300 мільйонів євро.

Близько 15 тисяч домогосподарств в Україні використовують "чисту" електроенергію, встановивши сонячні панелі.

Про це повідомляє пресслужба Кабінету міністрів. 

У встановлення домашніх сонячних електростанцій українці інвестували близько 300 мільйонів євро. Найбільше панелей у Дніпропетровській області - майже 2000, у Тернопільській -  1370, у Київській - 1350.

Загальна потужність встановлених в Україні сонячних станцій складає 350 мегаватів. Зокрема, близько трьох тисяч домогосподарств встановили сонячні панелі загальною потужністю майже 70 мегаватів у третьому кварталі нинішнього року.

Як повідомлялося раніше, у квітні 2019 року у Верховній Раді ухвалили законопроект про реформи у зеленій енергетиці, він став результатом багатьох компромісів між представниками галузі виробництва електроенергії з ВДЕ. У Держенергоефективності повідомляли, що кількість домашніх сонячних електростанцій в Україні зросла у 375 разів за останні 4 роки. 

Відео Багатоповерхівку в Києві облаштували сонячною електростанцією

3 травня світ відзначає Міжнародний день Сонця. Сонце визначає екологію нашої планети. Без нього повітря перетворилось би в рідкий океан азоту навколо обледенілої землі. А також Сонце - це сировина, яку можна перетворити на електроенергію. Нещодавно Верховна Рада України обмежила використання цієї сировини, адже заборонила встановлювати домашні сонячні електростанції на землі. Як це вплине на українців, а також як використовувати енергію Сонця в багатоквартирних будівлях – дивіться у сюжеті.

Багатоповерхівку в Києві облаштували сонячною електростанцією

Залиште свій коментар

Вибір редакції