Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справа Майдану: Портнова допитали в ГПУ

Ексчиновник відповів на запитання прокурорів.

Співробітники Генеральної прокуратуру України допитали заступника глави Адміністрації президента часів Януковича Андрія Портнова у справі Майдану. Його мали допитати, як свідка щодо зловживання владою правоохоронцями та організації умисних вбивств у справі про перешкоджання Євромайдану в листопаді 2013 — лютому 2014-го. Про це повідомляє видання "Громадське".

"Слідчі встановлювали, що було 18, 20, 21 лютого. По всім цим фактам я вже неодноразово давав покази. Допит пройшов у теплій дружній обстановці", — заявив колишній заступник голови адміністрації президента Януковича Андрій Портнов, вийшовши після допиту.

Він зазначив, що сьогодні відбулося два допити у справі Майдану, в якій він фігурує як свідок.  "Я думаю, що оскільки я вже на цю тему давав відповіді й зараз мене заново запитати — основною метою було відволікти мене та дати мені сигнал, щоб я, можливо, збавив темпи по Порошенку. Тему ми не збавимо — посилимо. Залякувати нас не потрібно", — уточнив ексчиновник.

Крім того, Портнов звинуватив спікера Ради Андрія Парубія і директора департаменту спецрозслідувань Сергія Горбатюка в організації злочинного угрупування.

Як відомо, Генпрокуратура розслідує злочинне перешкоджання Євромайдану у листопаді 2013 — лютому 2014 років, зловживання владою правоохоронцями, організацію умисних вбивств.

Нагадаємо, Андрій Портнов працював в Адміністрації колишнього президента Януковича, у січні 2014-го став першим заступником голови АП. Після втечі Януковича Портнов також залишив Україну і п’ять років перебував за кордоном.

5 березня 2014 року Євросоюз заморозив на один рік активи 18 колишніх українських високопосадовців, яких підозрюють у незаконному заволодінні державною власністю. Під санкції потрапив також Портнов. Через рік ЄС виключив із санкційного списку чотирьох колишніх українських високопосадовців, зокрема і Портнова.

Портнов повернувся до України 19 травня 2019 року.

Відео Портнов прокоментував протести проти свого призначення на викладацьку посаду

Ректор Київського університету імені Шевченка скасував свій же наказ про працевлаштування на викладацьку посаду колишнього заступника глави адміністрації Януковича Андрія Портнова , а також перепросив за його призначення. Сьогодні документ мають ще офіційно зареєструвати.  

Портнов прокоментував протести проти свого призначення на викладацьку посаду

Залиште свій коментар

Вибір редакції