Станціям столичного метро присвоять номери

Дата публікації
Перегляди
1333
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Станціям столичного метро присвоять номери

Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Також будуть пронумеровані лінії метро: червона отримає перший номер, синя - другий, зелена - третій.

Станціям та лініям столичного метрополітену вирішили присвоїти номери, щоб туристам і вболівальникам, які приїдуть на Євро-2012, легше було орієнтуватися в підземці.

До червня на всіх станціях метро з'являться покажчики з цифрами та написами англійською мовою - транслітерацією власних українських назв латинськими літерами та англійськими словами типу "station", "square" або "place".

Наприклад, Святошинсько-Броварська лінія, крім позначення червоним кольором, буде вважатися номером 1-м, Куренівсько-Червоноармійська лінія, відзначена синім кольором, отримала номер 2-й, а зелена Сирецько-Печерська лінія - номер 3-й.

Крім того, всі станції будуть пронумеровані тризначними числами - відповідно до ліній, на яких розташовані. Наприклад, станція "Святошин" має номер 110-й, де перша цифра - номер лінії. Станція "Героїв Дніпра" - 210, наступна за нею станція "Мінська" - 211, станція "Сирець" - 310.

Нові таблички зі схемами ліній метрополітену, де всі станції пронумеровані, будуть висіти в кожному вагоні.

До речі, всі вагони столичного метро приведуть до літа в порядок, в першу чергу очистять від "нелегальних" рекламних оголошень. А на станціях підземки на період чемпіонату з футболу вся реклама буде демонтована.

Читайте також:

Тисячі людей по всьому світу проїхалися в метро без штанів (відео)

Топ-10 інфраструктурних досягнень України у підготовці до Євро-2012

У Києві заборонили зовнішню рекламу

У метро знайшли тіло мертвого чоловіка

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1333
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація