Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Страйк закінчено. В Полтаві відновили рух маршруток

Влада погодилася підвищити тарифи.

Полтавські перевізники 16 травня закінчили страйк та стали до роботи після п'ятиденного протесту.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Приватні перевізники від суботи вимагали підвищити вартість проїзду з 4 гривень, бо цього мовляв не вистачає на потреби підприємств. Поки маршрутники відпочивали, у місті їздив лише комунальний транспорт, який не вміщував усіх пасажирів.

Напередодні міська влада підписала із перевізниками меморандум і згодилась підняти ціну проїзду до 5 гривень у маршрутках та до 3 гривень у комунальному транспорті. Тож маршрутники пообіцяли 16 травня сісти за кермо, і вже натякають що і п'яти гривень за проїзд їм замало. 

Нагадаємо, подібний страйк відбувся у листопаді 2018 року у Черкасах. Там перевізники вимагали аналогічне підвищення – від 4 до 5 гривень.

 

ВідеоСтрайк закінчено: полтавські маршрутники стануть до роботи після 5-денного протесту

Приватні перевізники із суботи вимагали підвищити вартість проїзду з 4 гривень, бо цього мовляв не вистачає на потреби підприємств. Поки маршрутники відпочивали, у місті їздив лише комунальний транспорт, який не вміщував усіх пасажирів. Напередодні міська влада підписала із перевізниками меморандум і згодилась підняти ціну проїзду до 5 гривень у маршрутках та до 3 гривень у комунальному транспорті.  

Страйк закінчено: полтавські маршрутники стануть до роботи після 5-денного протесту

Залиште свій коментар

Вибір редакції