Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд дозволив Шустеру працювати в Україні

Судді скасували рішення про анулювання дозволу на працевлаштування.

Окружний адміністративний суд міста Києва скасував рішення Київського міського центру зайнятості про анулювання дозволу на працевлаштування ведучому ток-шоу "Шустер Live" Савіку Шустеру.

Про це повідомив партнер Шустера Павло Єлізаров, передає Українська правда.

"Ми подавали до суду на Центр зайнятості", - розповів Єлізаров, додавши, що суд ухвалив рішення на користь Шустера.

"Сьогодні суд задовольнив наш позов і скасував рішення Київського міського центру зайнятості про анулювання дозволу на працевлаштування Шустеру", - сказав він.

Таким чином, виданий Шустеру у березні дозвіл на роботу в Україні, вважається чинним. 

Центр зайнятості має 5 днів на подання апеляції, додав Єлізаров.

Відео Журналіста Савіка Шустера позбавили права на роботу в Україні

Нагадаємо, 26 квітня стало відомо, що журналісту, ведучому популярного політичного ток-шоу Савіку Шустеру анулювали дозвіл на роботу в УкраїніПрес-центр Держслужби зайнятості пояснив таке рішення тим, що його роботодавець надав документи із недостовірними данимиу них відсутня інформація про здійснення щодо громадянина Канади Савіка Шустера кримінального провадження, а це є підставою для відмови у подовженні дозволу.

Сам журналіст водночас заявив, що працюватиме і без дозволу. Він висловив думку, що чинна українська влада не сприймає жодної критики. Крім того, журналіст оголосив голодування, яке обіцяв припинити тільки тоді, коли йому повернуть право на роботу в Україні. Пізніше Служба зайнятості повідомила, що призупинила своє рішення. Ведучий також припинив голодувати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції