Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд скасував постанову НАБУ закрити кримінальну справу проти Гройсмана

Рішення суду вже оскаржити не зможуть.

Солом'янський районний суд Києва скасував постанову Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) про закриття кримінальної справи стосовно прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та членів Кабміну про зловживання владою і службовим становищем.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" 9 лютого.

Згідно з рішенням суду від 4 лютого, до слідчого судді надійшла скарга з проханням скасувати постанову старшого детектива НАБУ про закриття кримінального провадження в зв'язку з відсутністю складу злочину в діяннях прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана і членів Кабінету міністрів.

"Позивач посилається на те, що детектив НАБУ до прийняття постанови про закриття справи не вчинив жодної процесуальної дії щодо встановлення кількості застосувань в Україні положення п.19 "Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках", затвердженої постановою КМУ №662 від 22 вересня 2016 року. Також він зазначає, що детектив не дослідив усі обставини кримінального провадження", - йдеться в матеріалі.

Постанова Солом'янського райсуду про скасування постанови старшого детектива НАБУ про закриття кримінального провадження оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, 29 грудня Солом'янський районний суд Києва зобов'язав Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) порушити кримінальну справу стосовно прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Зазначається, що 7 грудня 2018 року заявник повідомив НАБУ про те, що Гройсман скоїв правопорушення за ст. 367 (службова недбалість) і ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

ВідеоГПУ закрила справу про документ про вищу освіту Гройсмана

У Володимира Гройсмана, за даними його біографії, дві вищі освіти. В 1999 році він закінчив Вінницький інститут регіонального управління, в 2003-му - Міжрегіональну академію управління персоналом. Який саме диплом перевіряли, в прокуратурі не уточнюють.

ГПУ закрила справу про документ про вищу освіту Гройсмана

Залиште свій коментар

Вибір редакції