Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Три райони Львівської області підтоплені через розлив річок

Три райони Львівської області підтоплені через розлив річок

Рівень води у Дністрі продовжує підніматись

Понад 100 садиб і 114 га сільськогосподарських угідь підтоплені у різних районах Львівської області через зливи і розлив річок.

Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА на своїй сторінці в соціальній мережі. 

За їхніми даними в області склалась надзвичайна ситуація. "23 червня внаслідок проходження грозового фронту над територією області, який супроводжувався поривами вітру до 20 м/с, випадання опадів у вигляді дощу, місцями значні дощі, завдано значної шкоди житловим будинкам, присадибним ділянкам та дорогам. Внаслідок несприятливих погодних умов на території Львівської області (Стрийського, Жидачівського, Старосамбірського районів) підтоплено 110 житлових будинків, 110 підвалів житлових будинків, 168 присадибних ділянок, 2 продуктові магазини, 1 недіючу школу, 1 ветеринарний пункт, 1 клуб-бібліотеку, 111 господарських споруд, підтоплено 4 ділянки доріг, та 1 ділянка дороги пошкоджена, підтоплено 114 га сільськогосподарських угідь та 150 криниць", - значиться в повідомлені. 

Подекуди рівень води сягає одного метра. До ліквідації наслідків задіяні всі можливі служби, але ситуацію ускладнюється, адже рівень води у річках буде продовжувати підніматись. "23 - 24 червня на рiчках басейну Днiстра очiкується продовження формування високого дощового паводку з підйомом рiвня води на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 м над рiвнями 23 червня на 08 год. Місцями затоплення заплав, с/г угiдь, часткове затоплення об’єктiв прирiчкової iнфраструктури, окремих населених пунктiв. Формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах можливе утворення селевих потокiв", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, що інтенсивні опади протягом 22-23 червня призвели до ускладнення паводкової обстановки у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Закарпатській областях. Там залишаються підтопленими 187 населених пунктів та майже 5 тисяч будинків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції