Туалети до Євро-2012 будують просто під вікнами киян

Туалети до Євро-2012 будують просто під вікнами киян

Центр столиці може перетворитися на вигрібну яму

Євро не за горами, а в столиці згадали, що до спортивної події ще сяк-так готові, а от до її фізіологічних наслідків - ні.

У Києві, переважно в центрі, починають встановлювати туалети до Євро-2012 просто під вікнами житлових будинків. Кияни відмовляються жити поруч із клозетами й ладні запрошувати іноземців додому - справляти маленькі і великі потреби, йдеться в сюжеті ТСН.

Мешканці столиці обурюються законно, бо замість належної відстані від житла не менше, ніж 20 метрів, євро-вбиральні встановлюють за кілька кроків від під'їздів.

Також люди помітили, що як для звичайного біотуалету тут розгорнули надто глобальні роботи. Подейкують навіть, що влада збирається зробити вигрібну яму посеред столиці.

Виявилося, що громадський туалет на Шота Руставелі зводить фірма, що виграла конкурс на встановлення вбиралень до Євро-2012 по всій столиці. Загалом їх має бути 125.

"Вбиральні встановлюються у півторакілометровій зоні проведення змагань Євро-2012, в місцях масових перебувань громадян, в місцях відпочинку громадян парках, скверах".

Фірма зобов'язана підвести до кожного туалету і воду, і каналізацію, які по завершенню чемпіонату мають демонтувати. Та мешканці будинку, якому випало сусідити із вбиральнею, цьому не вірять.

Журналісти звернулися за роз'ясненнями правил зведення громадських вбиралень до СЕС, однак там не знайшли часу на відповідь.

Читайте також:

Платіні гордий, що Євро-2012 відбудеться в Україні

У київському метро з’явилися станції "ЦВК" і "Зовсім недалеко Троєщина"

В туалетах Палацу "Україна" митимуть руки артезіанською водою

"Донбас-Арена" напоїть вболівальників Євро-2012 тільки безалкогольним пивом

МВС, замість вчити англійську, накупило електронних перекладачів

Вбиральні вже починають встановлювати, преважно в центрі столиці

Вбиральні вже починають встановлювати, преважно в центрі столиці

Повʼязані теми:

Наступна публікація