Турецькі військові попри заколот прибули до України на Sea Breeze 2016

Спроба державного перевороту не змінила планів флоту Туреччини.

Турецькі військові не відмовилися від участі у цьогорічному Sea Breeze. Усі їхні підрозділи прибувають до зони маневрів за визначеним розкладом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Туреччина – одна з 14 країн, що беруть участь у спільних українсько-американських військових навчаннях, що стартували нині в Одесі. Це буде одне із наймасштабніших спільних військових відпрацювань. У ньому задіяні 26 кораблів, 20 літаків та гелікоптерів, 150 одиниць наземної техніки та 4000 військових.

ВідеоТурки визначилися з питанням, чи братимуть їхні військові участь у навчаннях в Одесі

Водна частина навчань відбуватиметься у південно-західній частині Чорного моря. Повітряна та наземна фази – на полігонах Миколаївщини та Одеської області. Легенда цьогорічного Sea Breeze максимально наближена до реальності: в умовній державі розпочинається сепаратистський заколот, який підтримується ззовні. "Плануємо відпрацювати дії на морі, на березі та з повітря щодо встановлення конституційного ладу на умовній території умовної держави. Будуть проводитися заходи щодо ізоляції морського узбережжя, висадка десанту парашутно-десантним способом та захоплення важливих об'єктів", - розповів керівник навчання від української сторони Олексій Доскато.

Раніше повідомлялося, що у Туреччині сталася спроба державного перевороту, керована кількома високопосадовцями збройних сил. Військові, які брали участь у спробі військового перевороту в Туреччині, стверджують, що сприйняли його за навчання. Деякі солдати добровільно здавалися поліції, коли розуміли, що відбувається.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: