У Дніпрі згоріла пам’ятка архітектури

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пожежа розпочалася з даху та перекинулася на верхні поверхи споруди.

У Дніпрі вогонь охопив будівлю, котрій майже сто років. Це пам’ятки архітектури, що перебувала в занедбаному стані, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пожежа розпочалася на даху покинутого корпусу лікарні, розпечений шифер вибухав і розлітався на десятки метрів. Далі вогонь поширився на верхні поверхи і охопив понад 700 квадратних метрів споруди.

Відео У Дніпрі горіла майже 100-річна будівля

Пожежа розпочалася на даху покинутого корпусу лікарні - пам'ятки архітектури. Розпечений шифер вибухав і розлітався на десятки метрів. Вогонь поширився на верхні поверхи і охопив понад 700 квадратних метрів споруди. Три десятки рятувальників гасили пожежу понад 2 години.  

У Дніпрі горіла майже 100-річна будівля

З вогнем понад дві години боролися три десятки рятувальників. Потім вони ж обстежували руїни, адже останнім часом у занедбаній будівлі збиралися безхатьки. На щастя, минулося без потерпілих.

На початку місяця на Дніпропетровщині дворічна дівчинка загинула у пожежі в приватному будинку. Двох її братиків 4 та 6 років устигли врятувати сусіди. Як з'ясувалося, дорослих під час пожежі вдома не було: батько пішов на роботу, мати - до крамниці. Причиною пожежі, найімовірніше, кажуть рятувальники, стали дитячі пустощі з вогнем, який миттєво перетворив кімнату на пастку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції