Поліція відкрила дві справи після загибелі в Харкові хлопчика-переселенця з Донбасу

Дата публікації
Перегляди
1751
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поліція відкрила дві справи після загибелі в Харкові хлопчика-переселенця з Донбасу

Фото: pmg.ua

Правоохоронці та місцева влада шукають відповідальних.

У Харкові на голову підлітка впали неприкріплені металеві ворота на футбольному полі, внаслідок чого хлопець помер на місці. Трагедія трапилась у модульному містечку для переселенців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Підлітки на полі щодня грали в футбол, аж поки в неділю це не обернулося трагедією. Ворота стояли просто на землі та нічим не були закріплені. Конструкцію повалило черговим поривом вітру. "Кирил не бачив, він стояв спиною до воріт", - пояснив друг загиблого хлопця Дмитро.

В Харкові в містечку для переселенців на підлітка впали футбольні металеві ворота

В Харкові в містечку для переселенців на підлітка впали футбольні металеві ворота

Перелякані діти одразу ж викликали швидку та покликали дорослих. До приїзду медиків хлопчик помер. Після трагедії, що сталась із Кирилом, мешканці модульного містечка бояться випускати дітей на місцеві спортивні майданчики, бо немає жодних гарантій, що вони безпечні.

Загиблий підліток два роки тому разом із родиною виїхав із окупованого Луганська. Жив у бабусі, на вихідні приїжджав до батьків у модульне містечко. В трагедії, що сталась, місцеві мешканці винуватять адміністрацію, бо ті знали, що ворота хитаються. "Падали вони, і в цей день падали. Адміністрації все рівно: все, що відбувається за парканом – це не наше", - каже переселенка Тетяна.

В адміністрації ж усі звинувачення відкидають. "Ні дзвінком, ні письмовим повідомленням, ні в усній формі батьки до відома не ставили ні охорону, ні мене про те, що ворота нестійкі та вони падають", - твердить заступник начальника відділу управління обслуговуванням Світлана Чупріна. У міській раді вважають смерть підлітка нещасним випадком, але фірму, яка побудувала спортмайданчик, перевірять. "Правильно чи неправильно стояли ворота, мали вони бути закріплені чи ні – на ці питання дасть відповідь технічна експертиза та слідство", - пояснила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

Правоохоронці ж порушили кримінальне провадження за статтями про службову недбалість і навмисне вбивство. "Ворота впали випадково, внаслідок сильного пориву вітру, але є певні технічні норми монтажу подібних спортивних конструкцій. Ці ворота не були закріплені, що стало причиною падіння", - розповів представник поліції Костянтин Шеремет.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Проблемы подростков
Дата публікації
Перегляди
1751
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація