У Харкові у ще одній лікарні обладнали відділення для приймання ковідних хворих

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
612
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Харкові у ще одній лікарні обладнали відділення для приймання ковідних хворих

Фото: УНІАН

Відділення оснастили всім необхідним для розміщення майже 60 пацієнтів, зокрема тих, що вимагають інтенсивної терапії.

У лікарні №18 Харкова одне з відділень обладнали для приймання пацієнтів із коронавірусом. Для цього було виділено корпус колишнього дитячого відділення з окремими під'їзними шляхами для бригад екстреної медичної допомоги, входом і виходом.

Про це повідомляється на сайті Харківської міськради.

Відділення оснастили всім необхідним для розміщення майже 60 пацієнтів,зокрема тих, що вимагають інтенсивної терапії.

Як повідомив головний лікар лікарні №18 Борис Менкус, відділення перепрофілювали для надання допомоги дорослому населенню згідно з усіма вимогами. Для цього були проведені 38 точок кисню і зроблені під'їзні шляхи для його розвантаження. Крім цього у відділення завезли реанімаційні ліжка для дорослих. Так у приміщенні провели реконструкцію, яка дозволить лікарям, які працюють з ковідною інфекцією, не перетиналися з іншими.

За словами головного лікаря, на найближчий час медзаклад забезпечений медикаментами, які придбали за рахунок міського бюджету. Для отримання держкоштів необхідно підписати пакет документів з Національною службою охорони здоров'я України.

"Пакет з НСЗУ ми ще не підписали. Для цього потрібно виконати деякі технічні формальності, і тільки-но вони у нас будуть, ми подамо цей пакет", - зазначив Борис Менкус.

Нагадаємо, що у Харківській області від коронавірусу померли 12 медпрацівників. Наймолодшому з медпрацівників було 37, найстаршому -70. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
612
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація